HOBOT 198

HOBOT-198 jest robotem do czyszczenia szkła z wbudowanym silnikiem próżniowym zdolnym do zasysania powietrza i utrzymywania urządzenia na szybie.

Wbudowany UPS (System Zasilania Nieprzerwanego) zapobiega upadaniu robota z powierzchni szyby nawet przy braku zewnętrznego zasilania. HOBOT posiada dwa specjalne kółka czyszczące zdolne do swobodnego poruszania się po szybie, a nawet po ścianie. Na obu kółkach obecny jest łatwo wymienny niestrzępiący się materiał z mikro fibry, który ułatwia czyszczenie szyb.

Przypinane pierścienie czyszczące

Niezawodna budowa. Użytkownicy mogą z łatwością przymocować pierścienie do kółek z odpowiedni sposób, by uniknąć przecieków.Inteligentna obsługa z telefonu
Zautomatyzowana myjka do okien Hobot 198 mogże być kontrolowana przez smartfon iOS lub Android. Odpowiednią aplikację do sterowania urządzeniem można po prostu pobrać za darmo w App Store lub Google Play.

Robot może być również sterowany za pomocą pilota, który jest dołączony do zestawu.

Za pomocą pilota lub inteligentnego modelu telefonu komórkowego, można aktywować podwójny cykl czyszczenia Hobot 198 AI-Technology 2.1

HOBOT posiada technologię sztucznej inteligencji zdolnej do obliczania ścieżki, auto-wykrywania krawędzi szyby oraz auto-czyszczenia całej powierzchni. Dostępny jest także manualny tryb działania.

Hobot-198 wyposażony został w możliwość sterowania smartfonem, zapewniając maksymalną wygodę użytkowania.

TOP