Legee D7

LEGEE D7 to robot odkurzająco mopujący, który dzięki nowej technologii Tangless Suction 4w1 odkurza, zamiata, spryskuje podłogę wodą oraz mopuje z naciskiem 600g w jednym czasie. Potężna moc odkurzacza (2700Pa) sprawi, że zapomnisz o sprzątaniu.

2700Pa przednia ssawka

Zapomnij o zaplątanych włosach na szczotce. Dodatkowy przedni otwór ssący jest sprytnie umieszczony przed szczotką, aby zebrać włosy i lekkie pyły zanim się zaplączą.

8 trybów czyszczenia - czyszczenie doskonałe

Aby sprostać wymaganiom związanym ze sprzątaniem różnych pomieszczeń, robot oferuje 7 trybów czyszczenia oraz 1 opcję spersonalizowaną. Przenosi to dostosowanie do potrzeb użytkownika na wyższy poziom!

Dogłębnie czyszcząca szczotka rolkowa

Wyjątkowa szczotka rolkowa o dużej mocy wciąga wszystkie rodzaje zanieczyszczeń i włosów z dywanów oraz podłóg.

czyszczenie w rogach

Kształt litery D pozwala dobrze wpasować się w rogi, a boczna szczotka wysunięta 4 cm od urządzenia dotrzeć do wąskich przestrzeni i zamieść wzdłuż ścian.

szczotka boczna

Pochylona konstrukcja pozwala szczotce bocznej zebrać wszystko na swojej drodze, podczas gdy gumowy zgarniacz usuwa kurz i brud ze szczotki.

mop smart lifting

Inteligentny mop unoszący się 6 mm nad podłogą. Koniec z omijaniem dywanów i listew przypodłogowych!

Rozpoznawanie powierzchni (ARM)

LEGEE odróżnia dywan od twardej podłogi. Ciesz się lśniąco czystymi podłogami i dywanami bez kurzu już po jednym czyszczeniu!

Wspinanie się na przeszkody

LEGEE-D7 potrafi przejść nad przeszkodą o wysokości do 20 mm, ale to użytkownik decyduje kiedy ma się na nią wspiąć, a kiedy nie.
Przejmij całkowitą kontrolę nad sprzątaniem!

spryskiwanie

Inteligentny system rozpylania wody wyposażony w czujnik temperatury, umożliwia rozpylanie cienkiej warstwy (0.002mm), która rozpuszcza plamy i brud nie pozostawiając smug.

600g Siła mopowania

Rozpoznawanie położenia

LEGEE jest w stanie określić swoje położenie poprzez rozpoznawanie i dopasowywanie otoczenia do istniejącej mapy, w dowolnym miejscu i czasie!

tryb bez plątania

Kiedy na podłodze jest dużo włosów lub podczas sezonu zrzucania sierści przez zwierzęta domowe, LEGEE zbierze wszystko za pomocą przedniej ssawki, aby uniknąć zaplątania ich w wałek szczotki.

tryb dokładny

Kompleksowe czyszczenie podłóg i dywanów. Rolka szczotki będzie obracała się z dużą prędkością, aby wygarnąć i zebrać głęboko osadzony kurz z dywanów i fug pomiędzy płytkami.

Tryb usuwania plam

Wyłączny patent HOBOT. Tryb ten jest idealnym rozwiązaniem dla uporczywych, starych plam. LEGEE podzieli powierzchnię na sekcje 1,5mX1,5m i rozpyli obfitą ilość wody, aby rozpuścić brud. Następnie, wykona drugi przejazd i wszystko zmopuje.

dywany

Funkcja rozpylania wody jest wyłączona, a mop uniesiony. LEGEE czyści dywan przy zmniejszonej prędkości, rolka szczotki obraca się szybciej, a przednia ssawka jest wyłączona, dzięki czemu moc odkurzacza skupia się na drugiej ssawce, która zbiera brud wyciągnięty z dywanu przez szczotkę.