Hobot 288

Hobot 288

Myjka do okien, szkła, płytek

Robot pracujący na różnych powierzchniach

Hobot-288 używa wysokiej jakości pompę odśrodkową, która nie obniża ciśnienia nawet wtedy, kiedy występuje mały przeciek. Robot pracuje płynnie na różnych powierzchniach: folia okienna, szkło powlekane, szkło grawerowane, folia bezpieczeństwa, szorstkie powierzchnie szklane, szkło odblaskowe i inne.

Gwarancja

2 lata

Moc silnika

72W

Poziom hałasu

64 dB

Duża powierzchnia czyszcząca

Microfibra o powierzchni 24×24 cm jest dołączana w komplecie z robotem. Taka powierzchnia czyszcząca zapewni szybkie i skuteczne czyszczenie powierzchni szklanych w domu, biurze, kafejce czy restauracji

Wydajność pracy

Wydajne czyszczenie: zmień wszystkie cząsteczki brudu. 

Dwa bieżniki gąsienicowe zapewniają dla Hobota prędkość około 12 cm na sekundę. Precyzyjnie to ujmując robot Hobot potrafi wyczyścić 1 m2 w 2,4 minuty

Wysoce niezawodna konstrukcja

Samodzielna automatyczna kontrola przyczepności i czyszczenia zachowuje proporcje funkcjonowania. Nawet szkło o bardzo dużym stopniu zanieczyszczenia nie przeszkodzi robotowi Hobot w czysczeniu i w utrzymywaniu przyczepności.

Silna moc czyszczenia

Duża moc ssąca powoduje, że robot Hobot sam się utrzymuje na powierzchni szklanej i czyści powierzchnię, na której się znajduje.

Czujnik laserowy

Czujnik laserowy wykorzystywany jest do pomiaru odległości i szerokości czyszczonej szyby. Dzięki czujnikowi robot sam kalibruje wszystkie wymagane ustawienia.