Hobot 288

Hobot-288 używa wysokiej jakości pompę odśrodkową, która nie obniża ciśnienia nawet wtedy, kiedy występuje mały przeciek. Może być obsługiwany za pomocą smartfona.

DUŻA POWIERZCHNIA CZYSZCZĄCA

Microfibra o powierzchni 24×24 cm jest dołączana w komplecie z robotem. Taka powierzchnia czyszcząca zapewni szybkie i skuteczne czyszczenie powierzchni szklanych w domu, biurze, kafejce czy restauracji

WYDAJNOŚĆ PRACY

Dwa bieżniki gąsienicowe zapewniają dla Hobota prędkość około 12 cm na sekundę. Precyzyjnie to ujmując robot Hobot potrafi wyczyścić 1 m2 w 2,4 minuty

WYSOCE NIEZAWODNA KONSTRUKCJA

Samodzielna automatyczna kontrola przyczepności i czyszczenia zachowuje proporcje funkcjonowania. Nawet szkło o bardzo dużym stopniu zanieczyszczenia nie przeszkodzi robotowi Hobot w czysczeniu i w utrzymywaniu przyczepności.

SILNA MOC CZYSZCZENIA

Duża moc ssąca powoduje, że robot Hobot sam się utrzymuje na powierzchni szklanej i czyści powierzchnię, na której się znajduje.

CZUJNIK LASEROWY

Czujnik laserowy wykorzystywany jest do pomiaru odległości i szerokości czyszczonej szyby. Dzięki czujnikowi robot sam kalibruje wszystkie wymagane ustawienia.