Legee D8

Robot odkurzająco-mopujący LEGEE-D8 ECO Compactor™ to bardziej ekologiczny wybór do czyszczenia podłóg. Jest dostarczany wraz ze stacją do automatycznego mycia mopa LEGEE LuLu, aby zaoszczędzić użytkownikowi wysiłku.

SX ECO Compactor™

LEGEE-D8 ECO Compactor ma praktyczną konstrukcję z modną białą obudową i niebieskim akcentem podkreślającym pokrywę. Urządzenie LEGEE-D8 ECO Compactor promuje koncepcję ochrony środowiska. Wbudowany pojemnik na śmieci ECO Compactor zgniata śmieci, aby zwiększyć pojemność do 5 razy i jednocześnie oczyszcza filtr, aby utrzymać ssanie. W przeciwieństwie do dodatkowych, pustych stacji dokujących na kurz innych marek, wbudowany system kompresji pozwala zaoszczędzić miejsce w domu i na wysypiskach śmieci w przyszłości; chroni również planetę unikając stosowania jednorazowych worków i zmniejszając emisję kurzu.

Innowacja ekologiczna i łatwość utrzymania I PATENT WYŁĄCZNY

LEGEE-D8 czyści podłogę w czterech krokach: odkurzanie za pomocą przedniej ssawki Tangless™ 5000Pa, zamiatanie szczotką rolkową, spryskiwanie wodą, a na koniec mopowanie mopem tłokowym HSSPL™. Oprócz wydajnej technologii czyszczenia, LEGEE-D8 ECO Compactor™ promuje rozwiązania przyjazne środowisku. Wbudowany pojemnik na śmieci ECO Compactor™ ubija śmieci, aby zwolnić do 5 razy więcej miejsca i jednocześnie czyści filtr, aby utrzymać ssanie. Debiut LEGEE-D8 ECO Compactor™ pozwolił użytkownikom na sprzątanie przy użyciu zaawansowanej technologii i jednoczesne dbanie o planetę, podniósł poprzeczkę dla branży i pobudził wyobraźnię konsumentów.

Przednie ssanie Tangless™

LEGEE-D8 czyści podłogę w czterech krokach: odkurzanie za pomocą przedniej ssawki Tangless™ 5000Pa, zamiatanie za pomocą głęboko czyszczącej szczotki rolkowej, spryskiwanie wodą, a na koniec mopowanie za pomocą mopa tłokowego HSSPL™. Opatentowana ssawka Tangless™ znajduje się tuż przed wałkiem szczotki, aby zbierać włosy i kłaczki z wyprzedzeniem. Zwiększone ssanie umożliwia wyłapanie ponad 82% włosów, zanim wplączą się w szczotkę.

Tangless™ Ssanie bez plątania

Nowy system ssania 4-w-1 umożliwia LEGEE odkurzanie za pomocą przedniej ssawki, zamiatanie za pomocą głęboko czyszczącej szczotki rolkowej, spryskiwanie wodą i mopowanie ruchem posuwisto-zwrotnym z prędkością 1300 razy/min, suwem 8 mm i siłą 800 g - a wszystko to w tym samym czasie!

Technologia LEGEE-D8 HSSPL™

Technologia LEGEE-D8 HSSPL™ zapewnia mopowanie z prędkością do 1300 razy/min., ruch posuwisto-zwrotny 8 mm z siłą mopowania 800 g (nacisk) i automatyczne podnoszenie na wysokość 7 mm, gdy robot znajduje się na dywanie. Dzięki odpowiedniej ilości rozpylanej wody, prędkości ruchu i częstotliwości mopowania, LEGEE-D8 jest w stanie wyczyścić podłogę tak, jakby była czyszczona przez prawdziwą osobę.

Ściereczka z mikrofibry ze srebrem jonowym Ag+

✔ Naprzemienne warstwy - szorstka/miękka
✔ Trwały trójwarstwowy szew
✔ Łatwa do prania i suszenia
✔ Odporna na bakterie i nieprzyjemne zapachy dzięki jonom srebra Ag+

Dogłębnie czyszcząca szczotka

Unikalna szczotka rolkowa o dużej mocą wyciąga wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia i włosy z dywanów i podłóg, a następnie zbiera je ssawką umieszczoną pod szczotką.

Kształt litery D dopasowany do narożników

Zespół HOBOT przełamał ograniczenia algorytmów i nie tylko sprawił, że LEGEE w kształcie litery D porusza się tak swobodnie jak okrągłe roboty, ale także poszedł o krok dalej, umożliwiając mu czyszczenie blisko krawędzi podłogi i sięganie głęboko w rogi i pod szafki za pomocą bocznej szczotki o długości 4 cm.

Inteligentne spryskiwanie Rozpuszcza i mopuje

Wycieranie zbyt mokrą szmatką ozostawia smugi brudnej wody. Zespół HOBOT wielokrotnie eksperymentował, aby obliczyć i dostosować odpowiednią ilość wody do rozpuszczenia plam, tak aby podłoga po mopowaniu była czysta i bez śladów.

Płaski mop poruszający się ruchem posuwisto-zwrotnym dla dokładnego zbierania zanieczyszczeń

Mopy z mechanizmem ruchu posuwisto-zwrotnego stopniowo usuwają i zatrzymują brud na przedniej krawędzi, dzięki czemu podłoga po czyszczeniu jest nieskazitelnie czysta. Z drugiej strony, brud na podwójnie wirujących mopach tarczowych łatwo odpada, przez co wymagają one częstego prania.

Aplikacja LEGEE

Dostępna na urządzenia z systemami iOS i Android, aplikacja LEGEE zapewnia wspaniałe wrażenia z czyszczenia podłóg dzięki wysoce konfigurowalnym funkcjom i aktualizacji oprogramowana sprzętowego OTA.

Easy Link

LEGEE przechowuje i automatycznie przełącza się między 3 zestawami sieci Wi-Fi, a ponadto dostępna jest zarówno przepustowość 5 GHz, jak i 2,4 GHz, co zapewnia bardziej wydajne i stabilne połączenie! Jeśli Wi-Fi jest niedostępne, można łatwo podłączyć LEGEE do smartfona za pomocą Hotspotu.
✔ 2.4/5GHz Wi-Fi Stabilna i silna dwuzakresowa łączność Wi-Fi 2,4/5 GHz
✔ Połączenie za pomocą Hotspotu Płynne sterowanie aplikacją bez Wi-Fi
✔ Kilka sieci Wi-Fi Automatyczne zapisywanie i przełączanie Wi-Fi
✔ Szybkie logowanie Logowanie za pomocą Facebook/Apple/Google/Wechat

Doskonałe czyszczenie Talent Clean™

Zespół HOBOT wykorzystał badania oparte na dużych zbiorach danych, aby dostosować różne parametry do 7+1 różnych trybów Doskonałego Czyszczenia. Możesz łatwo wyczyścić podłogę w trybie dostosowanym do własnych potrzeb!

tryb usuwania plam

Tryb ten jest idealnym rozwiązaniem dla uporczywych, starych plam. LEGEE podzieli powierzchnię na sekcje 1,5mX1,5m i rozpyli obfitą ilość wody, aby rozpuścić brud. Następnie, wykona drugi przejazd i wszystko zmopuje.

Tryb dokładny

Kompleksowe czyszczenie podłóg i dywanów.
Wałek szczotki obraca się z dużą prędkością, aby zeskrobać i zebrać ukryty kurz z dywanu lub fug między płytkami.

Szybkie mapowanie

LEGEE odwiedzi wszystkie pomieszczenia w domu i narysuje mapę.

Pamięć do 5 map

LEGEE może zapamiętać do 5 różnych map i jest w stanie określić swoją lokalizację, dopasowując otoczenie do istniejącej mapy. Do wyboru jest 8 trybów czyszczenia dla każdego obszaru, aby sprostać różnym potrzebom czyszczenia w wybranej kolejności.

Czyszczenie wyznaczonego obszaru

Możesz wyznaczyć dowolne miejsce do sprzątania, nie ograniczając się do istniejących pomieszczeń lub obszaru.

LEGEE SLAM Zna każdy centymetr domu!

LEGEE (skrót od Lidar, Encoder, Gyro, E-compass i Position Estimation) to unikalny system nawigacji, który integruje 5 różnych technologii w celu zaplanowania najlepszej trasy czyszczenia. Ponadto, dzięki matrycy FDS (Fixed Distance Sensors) do wykrywania małych przeszkód przed lub wzdłuż ścian oraz dwóm parom czujników klifowych z przodu i z tyłu, LEGEE może poruszać się po domu elegancko i precyzyjnie.

Inteligentne ładowanie & przywracanie

Gdy akumulator jest na wyczerpaniu, LEGEE automatycznie wróci do stacji ładującej, oszacuje wymaganą moc dla pozostałego obszaru i wznowi zadanie czyszczenia, gdy będzie wystarczająco naładowany.

Słucha poleceń Mówi Twoim głosem

Sterowanie głosowe| Czyszczenie bez użycia rąk Za pomocą Siri lub OK Google będziesz mógł wyczyścić podłogę w dowolnym miejscu i czasie... bez kiwnięcia palcem!
Kreatywny głos | Stwórz własne polecenia Funkcja dodaje LEGEE więcej osobowości, umożliwiając zastąpienie domyślnego komunikatu głosowego dowolnym głosem, zapewniając więcej zabawy i interakcji między członkami rodziny.

Dziennik czyszczenia i harmonogram

Dziennik czyszczenia, który umożliwia sprawdzanie i udostępnianie informacji z ostatnich 10 zadań czyszczenia, w tym map, obszaru, czasu trwania czyszczenia i tego, czy zadanie zostało zakończone.
Harmonogram czyli czyszczenie określonych pomieszczeń o określonych porach zgodnie z preferencjami użytkownika.

Konturowe mycie CNC™

Dokładne i bez wycieków LEGEE LuLu jest wyposażony w dwie małe silikonowe szczotki rolkowe. Wykorzystując technologię komputerowego sterowania numerycznego (CNC), szczotki poruszają się poziomo, podczas gdy LEGEE-D8 porusza się pionowo, dzięki czemu mop jest czyszczony precyzyjnie i dokładnie.

LEGEE LuLu,
Stacja 4w1

Zbiornik na wodę napełniony i akumulator naładowany!
Ściereczka do mopa wyprana i wysuszona!
Gotowość za każdym razem!

Podwójny silnik - Wydajne mycie

Szczotki rolkowe obracają się z dużą prędkością, a moduł myjący stopniowo przesuwa się po ściereczce do mopa, aby całkowicie usunąć brud.

Szybkie suszenie w 40℃ i bezpośredni nadmuch

Ogrzane powietrze wydmuchiwane jest bezpośrednio przez specjalnie zaprojektowany tunel, dzięki czemu wilgotna ściereczka schnie równomiernie, szybko i energooszczędnie.

Automatyczne napełnianie & ładowanie

LEGEE LuLu nie tylko ładuje baterię, ale także automatycznie uzupełnia wodę, dzięki czemu LEGEE jest zawsze gotowy do następnego zadania.