Hobot 188

HOBOT-188 został zaprojektowany z myślą o czyszczeniu wielu rodzajów okien i szklanych powierzchni za pomocą wbudowanego silniczka próżniowego, który umożliwia zasysanie powietrza i utrzymanie się na szkle.

ten produkt możesz zamówić u naszych sprzedawców

technologia sztucznej inteligencji

HOBOT-188 jest w stanie naśladować ludzkie zachowanie przy myciu szyby, co w szczególności przydaje się do usuwania ciężkich zabrudzeń na górze lub po drugiej stronie okna.

Strefa próżniowa

Wydajne czyszczenie: zmień wszystkie cząsteczki brudu.

Robot posiada dwa kółka czyszczące pokryte materiałem z mikro fibry, zdolne do swobodnego poruszania się po szybie, jak również mocny silnik próżniowy, który zasysa kurz i usuwa zanieczyszczenia, a wszystko to składa się na doskonałą wydajność czyszczenia.

Zasysa kurz

Brak zadrapań na szklanych powierzchniach.

Większość kurzu zostaje zassana przez materiał czyszczący za pomocą silniczka próżniowego. Nawet jeśli na naszym materiale z mikro fibry znajdzie się kurz, jego długie i miękkie włókna nie dopuszczą do zarysowania powierzchni szkła.

Ekonomiczny materiał czyszczący

HOBOT-188 wykorzystuje materiał czyszczący z mikro fibry, który można łatwo zdjąć, umyć i wykorzystać ponownie.

Bezpieczna budowa

Wbudowany UPS (System Zasilania Nieprzerwanego) zapobiega upadaniu robota nawet przy braku zewnętrznego zasilania.  Algorytm kontrolny zapobiegający upadaniu.  Automatycznie wykrywa przeszkody i ramy okna.  Silna linka zabezpieczająca (150Kgf).

Działa na wielu rodzajach powierzchni

HOBOT-188 wykorzystuje pompę wirową o wysokiej wydajności, która nawet przy obecności niewielkiego wycieku nie traci ciśnienia łatwo, co sprawia, że HOBOT-188 może poruszać się po wielu różnych powierzchniach.
  • Szyby rozpraszające
  • Szyby ornamentowe
  • Kafelki
  • Ściany
  • Podłogi
  • Stoły