HOBOT 188

Hobot 188

ROBOT CZYSZCZĄCY SZKŁO.
Elegancki, mocny i lekki, robot czyszczący szkło HOBOT oblicza ścieżkę czyszczenia, czujnikami wykrywa krawędzie okna i czyści je całe automatycznie. REWOLUCJA w czysczeniu okien. 

HOBOT-188 został zaprojektowany z myślą o czyszczeniu wielu rodzajów okien i szklanych powierzchni za pomocą wbudowanego silniczka próżniowego, który umożliwia zasysanie powietrza i utrzymanie się na szkle. 
Budowa HOBOT-188 pozwala na użycie go na szybach grubych, podwójnie szklonych, wystawowych itp. 
Wbudowany UPS (System Zasilania Nieprzerwanego) zapobiega odpadaniu robota z powierzchni szyby nawet przy braku zewnętrznego zasilania. 
Posiada czujnik żyroskopowy i system nawigacyjny wykorzystujący sztuczną inteligencję, które kontroluje ruch robota na powierzchni szyby tak, jak autopilot. 
Tryb automatyczny gwarantuje, że robot wyczyści całą powierzchnię szyby dzięki algorytmowi wykrywania krawędzi oraz logice planowania trasy sterowanej przez komputer pokładowy.
Może pracować w trybie automatycznym lub manualnym, łatwo programowalnym za pomocą pilota. 


 
Technologia sztucznej inteligencji. 

HOBOT-188 jest w stanie naśladować ludzkie zachowanie przy myciu szyby, co w szczególności przydaje się do usuwania ciężkich zabrudzeń na górze lub po drugiej stronie okna.
 
Strefa próżniowa.
Wydajne czyszczenie: zmień wszystkie cząsteczki brudu. 


Robot posiada dwa kółka czyszczące pokryte materiałem z mikro fibry, zdolne do swobodnego poruszania się po szybie, jak również mocny silnik próżniowy, który zasysa kurz i usuwa zanieczyszczenia, a wszystko to składa się na doskonałą wydajność czyszczenia.
 
Zasysa kurz.
Brak zadrapań na szklanych powierzchniach. 


Większość kurzu zostaje zassana przez materiał czyszczący za pomocą silniczka próżniowego. Nawet jeśli na naszym materiale z mikro fibry znajdzie się kurz, jego długie i miękkie włókna nie dopuszczą do zarysowania powierzchni szkła.
 
Ruch obrotowy.
Brak koła napędowego i śladów na szkle. 


HOBOT-188 posiada dwa specjalne kółka czyszczące zamiast napędu bieżnikowego. Może swobodnie poruszać się po powierzchni szkła bez pozostawiania śladów, nawet jeśli materiał czyszczący zabrudzi się. Co więcej, nasz materiał z mikro fibry umieszczony na obu kółkach można z łatwością wymienić i umyć.
 
Ekonomiczny materiał czyszczący. 

HOBOT-188 wykorzystuje materiał czyszczący z mikro fibry, który można łatwo zdjąć, umyć i wykorzystać ponownie.
 
Bezpieczna budowa. 

Wbudowany UPS (System Zasilania Nieprzerwanego) zapobiega upadaniu robota nawet przy braku zewnętrznego zasilania. 
Algorytm kontrolny zapobiegający upadaniu. 
Automatycznie wykrywa przeszkody i ramy okna. 
Silna linka zabezpieczająca (150Kgf).
 
Działa na wielu rodzajach powierzchni. 

HOBOT-188 wykorzystuje pompę wirową o wysokiej wydajności, która nawet przy obecności niewielkiego wycieku nie traci ciśnienia łatwo, co sprawia, że HOBOT-188 może poruszać się po wielu różnych powierzchniach.

  • Szyby rozpraszające
  • Szyby ornamentowe
  • Kafelki
  • Ściany
  • Podłogi
  • Stoły

CECHY PRODUKTU

HOBOT 188

Dane techniczne
Producent Hobot
 

Gwarancja

2 lata w serwisie zewnętrznym
rodzaj robot myjący 
moc silnika 80 W 
poziom hałasu 67 dB 
wysokość 12 cm 
szerokość 15 cm 
długość 30 cm 
kolor biały 
TOP