Hobot S6 pro

Nowoczesny robot do mycia okien z podwójnym mopem polerującym.

Polerowanie tłokowe usuwa kurz oraz neutralizuje elektryczność statyczną

Duża prędkość i zasięg 4mm Podwójna ściereczka czyszcząca porusza się ruchem tłokowym z prędkością 600 razy na minutę. Skutecznie usuwa kurz i brud, jednocześnie neutralizując elektryczność statyczną na powierzchni, aby utrzymać długotrwale czyste i błyszczące okno.

Szybszy i płynniejszy, Podwójny mop tłokowy

HOBOT-S6 Pro może poruszać się szybciej i płynniej niż roboty innych marek dzięki podwójnemu mopowi tłokowemu, który znacznie zmniejsza tarcie.

Dwie ultrasoniczne dysze spryskujące

Ultradźwiękowe dysze rozpylające nebulizują wodę w drobną mgiełkę o wielkości 15 µm, zapewniając niezrównane rezultaty czyszczenia bez zacieków.

Czujniki krawędzi, nieszczelności i zderzenia (ELB™)

Zaawansowane czujniki zapewniają płynne i bezpieczne czyszczenie. ELB™ w HOBOT-S6 Pro szybko reaguje na nieszczelność spowodowaną uszczelkami okiennymi lub krawędziami bezramowymi, a także na uderzenia w ramy okienne, zapewniając bezpieczniejsze i płynniejsze mycie okien.

Niezawodna konstrukcja

Automatycznie regulowana podkładka pneumatyczna kontroluje siłę napędową i utrzymuje równowagę między gąsienicami, a ściereczką czyszczącą.

Czyszczenie w rogach i duży obszar roboczy

HOBOT-S6 Pro posiada powiększoną i wydłużoną ściereczkę o powierzchni 26 × 26 cm2. Dzięki temu czyści większy obszar i dociera głęboko w rogi.

Pasy gąsienicowe poruszają się sprawnie i elegancko

Dwa pasy gąsienicowe przymocowane do HOBOTa poruszają się z prędkością 12 cm na sekundę; co sprawia, że może wyczyścić 1 m2 powierzchni w 2,6 minuty.

Inteligentne planowanie trasy

HOBOT jest zaprogramowany do pracy w ruchu zygzakowatym, najpierw poziomo, a następnie pionowo, dokładnie czyszcząc bez pominięcia żadnego miejsca.

Zaprojektowany do pracy na różnych powierzchniach

HOBOT został zaprojektowany do pracy na szkle o dowolnej grubości i strukturze.

  • Cienkie i grube szkło

  • Szkło wielowarstwowe

  • Szkło laminowane

Pracuje na różnych powierzchniach

Dzięki pompie odśrodkowej o dużej objętości, która stale utrzymuje podciśnienie, HOBOT jest w stanie pokonać niewielkie nieszczelności i dobrze poruszać się po nierównych powierzchniach.

Bezszczotkowy silnik Nidec i metalowy wentylator

Wysokowydajny bezszczotkowy silnik i metalowy wentylator zapewniają długą żywotność, trwałość i niski poziom hałasu.

Sterowanie smartfonem Pilot

HOBOT może być sterowany za pomocą smartfonów z systemem iOS/Android poprzez połączenie Bluetooth oraz za pomocą pilota dołączonego do zestawu.

Intuicyjne poruszanie się!

Użyj aplikacji, aby wybrać stronę, w którą zwrócony jest HOBOT, co sprawi, że poruszanie się będzie bardziej intuicyjne. W przypadku korzystania z fizycznego pilota zdalnego sterowania, HOBOT automatycznie wykryje kierunek pochodzenia sygnału i odpowiednio zareaguje.

Aktualizacja OTA i Przypomnienia

Bądź na bieżąco z najnowszymi funkcjami, regularnie aktualizując oprogramowanie urządzenia. Ponadto HOBOT będzie co 3 miesiące wysyłać przypomnienia o czyszczeniu, aby pomóc Ci utrzymać okna w nieskazitelnej czystości!

Powiadomienia głosowe i Kreatywny głos

Spersonalizuj swojego HOBOTA, zastępując domyślny komunikat głosowy głosem i wyrażeniem, które lubisz.

sterowanie smartfonem lub pilotem

HOBOT może być kontrolowany przez urządzenia z systemem iOS/Android poprzez połączenie Bluetooth lub za pomocą pilota zdalnego sterowania dołączonego do zestawu.

Duża siła ssania i Siła wznosząca

Podczas gdy duża siła ssania sprawia, że HOBOT stabilnie utrzymuje się na pionowych powierzchniach i skutecznie usuwa kurz i brud, siła wznosząca 7 kg pozwala na stabilne poruszanie się w górę i w dół bez poślizgu.

Linka zabezpieczająca

Linka zabezpieczająca o długości 4,5 metra może wytrzymać siłę do 230 Kgf. Przed uruchomieniem urządzenia należy zawsze przywiązać linę zabezpieczającą do stabilnego elementu w pomieszczeniu.

Wbudowany akumulator oraz system UPS

W razie przypadkowego zaniku zasilania, wbudowany system zasilania awaryjnego (UPS) utrzymuje urządzenie na szybie przez 20 minut, jednocześnie emitując ciągły alarm dźwiękowy.

Bezpieczne złącze zasilania DC z długim przewodem zasilającym

HOBOT pozostaje podłączony podczas pracy. Bezpieczne złącze zasilania DC i 5-metrowy przewód zasilający zapewniają bezproblemowe użytkowanie.

Konstrukcja przyjazna środowisku

HOBOT-S6 Pro jest bardzo przyjazny dla środowiska. Ekologiczna konstrukcja zawiera części wielokrotnego użytku, aby wyeliminować niepotrzebne zużycie dodatkowych zasobów.